باحضور بیش از 540 غنچه های هلال احمر؛

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: آیین روز جهانی کودک "آینده سازان فردا" با حضور بیش از540 غنچه های هلال احمر جمعیت با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهریار انصاری ضمن اشاره به اینکه روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است تا آنها را با مفاهیم بشردوستانه بیشتر آشنا کنیم، افزود: دو ویژه برنامه نیز با حضور 500 نفر از کودکان و غنچه های هلال احمر و کارشناسان ستادی و شهرستانی در سالن صلح و دوستی و دیگری به میزبانی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و مشارکت هلال احمر با حضور 40 نفر از نوگلان هلال برگزار گردید.

وی تصریح کرد: همچنین در ویژه برنامه ای که به میزبانی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برگزار شد از کودکان عزیز و دلبند شهدای مدافع حرم ، شهدای مرزبان و جانبازان با اهدا هدایا تقدیر و تکریم گردید.

انصاری توجه ویژه به کودکان به عنوان کوچکترین رده سنی و آینده سازان کشور را ضروری دانست و افزود : شعار " آینده را باید ساخت"یعنی عضوی که اگرچه امروز کودک است و معصوم ، اما فردا بزرگ است و مسئول، هم در برابر خود هم در برابر جامعه و خود تربیت کننده ی نسلی جدید ، نسلی که آینده ساز این مرز و بوم است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در پایان آمادگی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان را جهت برگزاری دوره های آموزشی امداد ویژه کودکان در رده های سنی مختلف به زبان ساده و کودکانه اعلام داشت.

گفتنی است؛ دیدار با کودکان سرطانی و اهدای هدیه به آنها ، بازدید غنچه های هلال از موزه هلال احمر ، اهدای بسته های لوازم تحریر به کودکان نیازمند و کودکان مناطق سیل زده در قالب طرح ملی مهر تا مهر از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در هفته کودک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها