مدیرکل گردشگری مازندران تاکید کرد:

مدیرکل گردشگری استان مازندران گفت: توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال در شمال کشور ضروری است و هدف نشست هم اندیشی توسعه گردشگری ،تاسیسات و منابع آبی استانهای شمالی نیز همین موضوع بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران،سیف الله فرزانه در نشست هم اندیشی توسعه گردشگری و تاسیسات آبی سه استان مازندران ،گیلان و گلستان، در هتل بادله ساری با اشاره به تأمین زیرساخت‌های گردشگری در حاشیه منابع آبی و رودخانه‌ها با اعتباربیش از200 میلیارد ریال، اظهار داشت|: در این نشست با تهیه شیوه نامه میان میراث فرهنگی و آب منطقه ای در تلاشیم تا با ایجاد زیرساخت سدها و آب بندان های سه استان به توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار برسیم.

وی ادامه داد : رودخانه ها، دریاچه‌ها و منابع آبی به لحاظ تاریخی، اقتصادی و گردشگری و  وجود آب بندان ها و سواحل خزری در استان های شمالی از جاذبه های گردشگری محسوب می شوند و باید برای آن برنامه ریزی شود.

فرزانه تصریح کرد: در این جلسه به دنبال استفاده از ظرفیت برنامه ششم توسعه و عملیاتی کردن تفاهم نامه وزارت خانه های نیرو و گردشگری و میراث فرهنگی برای توسعه گردشگری در تاسیسات آبی سه استان شمالی هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها