مدیر مخابرات منطقه کردستان اعلام کرد:

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به ارائه خدمات به زائرین اربعین در سه نقطه مرزی اظهار داشت: با تقویت زیر ساخت ها آمادگی ارائه خدمات به زائران اربعین مطلوبتر شده است.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت در کارگروه تخصصی اربعین حسینی که در سالن جلسات مخابرات منطقه برگزار شد، ضمن اعلام آمادگی کامل در حوزه های فنی و فرهنگی در مسیر زائرین حسینی شمال غرب کشور به عنوان استان معین، گفت: برپایی چادرهای خدماتی همراه اول با هدف مرتفع نمودن درخواستهای مشترکین اعم از شارژ، فعالسازی اینترنت ودیگر خدمات ارتباطی در مسیر گذار زائران گرامی از اقداماتی است که صورت خواهد گرفت.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: بکارگیری تمام پتانسیل و زیر ساخت های مخابراتی در برقراری ارتباطی بدون مشکل برای زائران اربعین حسینی لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران درسه مرز رسمی کشور از تمامی ظرفیت خود برای ارائه تسهیلات ارتباطی به زائران اربعین حسینی استفاده خواهد کرد، افزود: مخابرات منطقه کردستان همگام با ستاد اربعین شرکت مخابرات ایران و بر حسب وظایف خود در راستای اجرای برنامه های کمیته مسئولیت های اجتماعی، از ارائه خدمات به زائران هیچ تلاشی را دریغ نخواهد کرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: با تقویت زیرساخت های لازم ارتباطی امیدواریم که مشکلی در راستای ارائه خدمت به زائرین در استان کردستان نداشته باشیم و در همین راستا همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان هستند.

در جریان برگزاری این نشست کل فعالیت های صورت گرفته در استان کردستان به عنوان معین استانهای شمال غرب کشور در راستای خدمت رسانی به زائرین مورد بحث و بررسی مجدد اعضا قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها