مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: آنگونه که لازم است از ظرفیت‌هایی مانند گردشگری و صنایع تبدیلی، مشاغل خانگی و... استفاده نکرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در آیین معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان بدون ارائه اطلاعات بیشتر در این مورد با بیان اینکه این شهرستان در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی را در استان یزد ایفا می‌کند؛ افزود: نگاه امروز این اداره‌کل، حفظ اشتغال موجود و توسعه برنامه‌های منجر به تولید و اشتغال بیشتر است.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه اسکتبار جهانی علیه ایران اسلامی ادامه داد: با همراهی و صبوری مردم و نیز قطع وابستگی در بسیاری از زمینه‌ها به خارج از کشور، نقشه‌های شوم دشمنان برای ضربه‌زدن به کشور، اقتصاد و اشتغال نتیجه‌بخش نبوده است.

ریاحی با انتقاد از اینکه مراکز آموزش عالی افراد مورد نیاز رشته‌های مرتبط با صنعت را تربیت نمی‌کنند،گفت: اشتغال در بخش کشاورزی هشت درصد است آنگونه که لازم است از ظرفیت‌هایی مانند گردشگری و صنایع تبدیلی، مشاغل خانگی و... استفاده نکرده‌ایم.

 وی با قدردانی از زحمات اصغر دشت‌آبادی، محمد فتاحی اردکانی را به‌عنوان رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان معرفی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها