سازمان نظام مهندسی بندرعباس با تشکیل انجمن مهندسان جهادگر به جامعه خیرین هرمزگان پیوست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با حضور در مراسم گشایش این انجمن، کار ارزشمند جامعه مهندسان هرمزگان را تحسین کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده افزود: این اتفاق خوشایند می تواند به عنوان الگو برای سایر مشاغل از جمله پزشکان، روان شناسان، مشاوران و ... باشد. وی پیشگام بودن جامعه مهندسان به صورت ساختاری را نشان ابتکار، ذکاوت و دانش جامعه نظام مهندسی استان دانست و آرزو کرد تا صاحبان سایر مشاغل نیز به صورت سازمان یافته وارد این کار خداپسند و انسانی شوند.

مهندس محسن محمدی مزرعه، مسئول انجمن مهندسان جهادگر هرمزگان نیز تخصصی بودن فعالیت و عضویت مهندسان جهادگر را از مهم ترین ویژگی های این انجمن برشمرد.

مهندس محسن محمدی مزرعه در ادامه گفت: عضویت افراد به صورت داوطلبانه بوده و ارائه خدمات به اقشار جامعه هدف که همان اقشار کم بضاعت و بی بضاعت هستند هم کاملا رایگان است. وی محدوده فعالیت انجمن را ملی عنوان کرد و افزود: ما این خدمات را از هرمزگان آغاز کرده ایم و با همت و حمایت مدیران اجرایی، دامنه فعالیت مان را به نام هرمزگان، در جغرافیای مقدس ایران زمین توسعه خواهیم بخشید.

شایان ذکر است؛ دفتر انجمن مهندسان جهادگر هرمزگان دوشنبه پانزدهم مهرماه در ساختمان نظام مهندسی استان، راه اندازی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها