رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان لبا اشاره به نیاز امروز کشور به رونق تولید گفت: نیروی انتظامی با ایجاد امنیت، در رونق تولید مشارکت می نماید.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد دره وزمی پیش از ظهر امروز دوشنبه در همایش پلیس، امنیت واصناف کردستان با بیان اینکه تاکید رهبری بر مبارزه با قاچاق سازمان یافته است، افزود: در مورد تردد کالا نباید زیاد سختگیری کرد، چراکه پدیده قاچاق طبیعت استان‌های مرزی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ، مرزی بودن و تردد و ترانزیت کالا را مزیت استان دانست و گفت: مبارزه با قاچاق سازمان یافته وظیفه همه است و باید در این زمینه همکاری لازم صورت گیرد.

وی از تلاش پلیس در راستای حفظ امنیت در جامعه تقدیر و اضافه کرد: امنیت و آسایش محصول کار جمعی بوده که مولفه اصلی آن پلیس است، بنابراین همه باید قدردان زحمات پلیس در جامعه باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه مشکل خاصی در حوزه اصناف وجود ندارد، یادآور شد: امنیت موجود در بازار نتیجه همکاری نیروی انتطامی با اتاق اصناف است.

دره وزمی، تولید را تنها راه نجات اقتصاد از مشکلات دانست و افزود: نیروی انتظامی هم به نوعی با ایجاد امنیت در شهرک‌های صنعتی به تولید کشور کمک می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها