معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: باید به منظور تامین تجهیزات و مصالح به ویژه در خصوص روشنایی دور رینگ جزیره هرمز طی هفته جاری و آینده اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در جلسه بررسی وضعیت پروژه های مصوب سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز، با بیان اینکه بررسی مستمر آخرین وضعیت پروژه های  مصوب سند پیشرفت جزیره هرمز ضروری است، گفت: به منظور پیگیری مصوبات کمیته عمران و زیرساخت ستاد راهبری سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز آخرین وضعیت پروژه های این کمیته به منظور رسیدن به نتیجه باید همواره مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

مدرس افزود: باید حرکت در مسیر آبادانی و پیشرفت جزیره هرمز و تحقق مصوبات کمیته عمران و زیرساخت ستاد راهبری این جزیره مد نظر متولیان امر باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به مصوبات ستاد و کمیته عمران و زیرساخت راهبری جزیره هرمز مشاور پروژه های این جزیره باید در کمترین زمان ممکن گزارشات لازم را به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارائه کند.

رضا مدرس گفت: شرکت توزیع برق استان اقدامات لازم در زمینه روشنایی دور رینگ جزیره هرمز را انجام و گزارشات مورد نیاز را به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارائه کند.

وی بر تامین تجهیزات و مصالح مورد نیاز پروژه های عمرانی جزیره هرمز تاکید کرد و گفت: باید به منظور تامین تجهیزات و مصالح به ویژه در خصوص روشنایی دور رینگ جزیره هرمز طی هفته جاری و آینده اقدامات لازم انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به طرح سیستم تصفیه ثانویه پساب و شبکه توزیع آن در جزیره هرمز، تاکید کرد: طرح و برآورد بروز شده سیستم تصفیه ثانویه پساب و شبکه توزیع آن جهت استفاده در فضای سبز شهری و دور رینگ جزیره با جزئیات کامل تهیه و ظرف یک هفته به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارائه شود.

مدرس با بیان اینکه هر گونه پروژه عمرانی در جزیره هرمز قبل از اجرا باید در کمیته عمران و زیرساخت، پیشنهاد، بررسی و تایید شود، افزود: تمامی دستگاه های اجرایی نسبت به بررسی و بازنگری در پروژه های اولویت دوم سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز اقدام و در این زمینه با مشاور پروژ ها همکاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها