حمید لطف‌اللهیان:

شهردار اردبیل گفت:با توجه به اینکه امروزه شهرداری‌ها یک نهاد فرهنگی و اجتماعی هستند و در کاهش مشکلات و معضلات اجتماعی می‌توانند تاثیرگذار باشند که از این رو با همکاری و هم‌افزایی بیشتر می‌توانند راهکارهای مشترکی را در این رابطه یافته و عملیاتی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه امروزه شهرداری‌ها یک نهاد فرهنگی و اجتماعی هستند و در کاهش مشکلات و معضلات اجتماعی می‌توانند تاثیرگذار باشند که از این رو با همکاری و هم‌افزایی بیشتر می‌توانند راهکارهای مشترکی را در این رابطه یافته و عملیاتی کنند. 

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات نیروهای پرتوان این ارگان گفت: در دهه‌های اخیر تحقیقات نشان داده شهرداری‌ها بیش از 300 نوع خدمات ارائه می‌کنند که این خدمات صرفا با پشتیبانی دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه که در راس آنها نیروی انتظامی است میسر می‌شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد:  مجموعه مدیریت شهری در ابعاد و زمینه‌های مختلف اعم از حوزه انتظامی، حوزه فنی مهندسی و حوزه راهبری ارتباط تنگاتنگی با نیروی انتظامی دارد و چنانچه خدماتی به شهروندان ارائه می‌شود، در سایه سار این همکاری‌ها و پشتیبانی‌ها است.

لطف‌اللهیان با اشاره به اینکه کاهش دغدغه‌های شهروندان و افزایش میزان رضایت شهروندان از جمله وظایف شهرداری است، افزود: مجموعه شهرداری اردبیل با تلاش و همت مضاعف سعی می‌کند بستر رفاه و آسایش را برای شهروندان فراهم کند تا آسیب‌هایی که نیروی انتظامی را درگیر می‌کند و این نهاد را از اهداف اصلی خود دور می‌کند، کاهش داده و نیروی انتطامی بتواند با فراغ بال در توسعه امنیت شهر تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در چنین شرایط اقتصادی از سویی دشمن سعی می‌کند کشور را تضعیف کنند، گفت: نیروی انتظامی و شهرداری در خط مقدم ارایه خدمات به شهروندان است و همواره شهرداری اردبیل می‌کوشد خدماتی درشان شهروندان ارائه کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها