نماینده ولی فقیه درکردستان تاکید کرد:

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به انسجام ملت ایران در برابر دشمنان اظهار داشت: برنامه ریزی های مناسب برای یک راهپیمایی باشکوه واستکبار ستیزانه صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی امروز یکشنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 13 آبان در سنندج اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی که به حضور مردم نیاز بوده و برای استان و کشور حیاتی است، نقش بسزایی دارد.

وی افزود: دولتی یا مردمی برگزار کردن یک مراسم یا مناسبت معنایی ندارد چرا که دولت در خدمت مردم بوده و هر کدام از دستگاه‌های دولتی نماینده بخشی از مردم هستند که باید تلاش کنند آنان را مثل همیشه به صحنه بیاورند.

نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: امسال با توجه به جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان برعلیه کشور، باید تلاش شود حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله 13 آبان باشکوه تر از گذشته باشد و اقتدار جمهوری اسلامی بیش از گذشته به جهانیان نشان داده شود.

وی اضافه کرد: در طول تاریخ نمایش حضور مردم توانسته است جلوی خسارات جانی و مالی زیادی را بگیرد، حتی پیامبر گرامی اسلام نیز در جنگ ها از این ابزار استفاده می‌کرد و جلوی جنگ و کشتار بیشتر را می‌گرفت.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه امروز ملت ایران منسجم تر از گذشته در مقابل دشمنان ایستاده و با استکبار سرسازش ندارد، بر برنامه ریزی‌های مناسب برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه و استکبار ستیزانه در روز 13 آبان امسال تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: حضور در صحنه تنها راه افزایش امنیت و اقتدار کشور، سرکوب توطئه‌ها و دسیسه‌های همیشگی دشمنان بر علیه نظام جمهوری اسلامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها