استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: ایجاد ناامیدی و بی‌ثباتی در جامعه هدف اصلی دشمن است و در این راستا استقرار نظم و آرامش یک مقوله همگانی است و همه آحاد جامعه و ادارات باید در این راستا تعامل کنند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان اظهار داشت: دشمنان طی یک سال اخیر با فشار های حداکثری با هدف ایجاد آشوب های خیابانی و نارضایتی بین مردم، قصد براندازی نظام را داشتند که این بار نیز همانند گذشته با ایستادگی ملت ایران مواجه شدند و امروز به برکت امنیت، رضایتمندی مردم از نظام به رغم وجود مشکلات اجتماعی و اقتصادی بالا است.

وی ادامه داد: نیاز امروز جامعه به مقولات اجتماعی از جمله قانونمداری، برخورد با هنجارشکنان و کاهش آسیب های اجتماعی است که چندین دستگاه از جمله آموزش و پرورش و دانشگاه ها در کیفی سازی و گسترش این موضوعات نقش محوری دارند.

استاندار مازندران بیان داشت: اگر تربیت و پرورش فرزندان در نهاد خانواده، مهد کودک، آموزش و پرورش و دانشگاه به درستی انجام شود، مشکلات اجتماعی به حداقل می رسد و هر چه قدر این دستگاه‌ها کارشان را بدرستی انجام بدهند، بار مسئولیت نیروی انتظامی در جامعه کمتر می شود.

حسین زادگان به نقش حمایتی دستگاه قضایی از نیروی انتظامی در برخورد جدی و قاطع با متخلفان اشاره کرد و گفت:  ائمه جمعه و روحانیون نیز با ترویج امر به معروف و نهی از منکر، سبب کاهش مشکلات اجتماعی شده و  کمک خوبی به نیروی انتظامی در این راستا می رسانند.

وی  آسایش و آرامش را مهمترین نیاز مردم هر جامعه دانست و گفت: اگر چه استقرار نظم و آرامش یک مقوله همگانی است، اما هماهنگی و تعامل بین دستگاه های مختلف دولت، مجلس و دستگاه قضائی ضروری است.

حسین زادگان استفاده پلیس از ابزار و امکانات پیشرفته و امروزی در ایجاد نظم و امنیت و  آرامش در جامعه را مهم توصیف کرد و افزود: با توجه به پیچیدگی های امکانات ارتباطی، پلیس باید به این موارد توجه کند که خوشبختانه آمار ها نشان از اقتدار پلیس در بخش فناوری و ابزار های ارتباطی پیشرفته دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها