آیت‌الله سیدحسن عاملی:

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل با تاکید بر اینکه پلیس باید به قدسیت فعالیت‌های خود در امنیت و آرامش آفرینی ایمان داشته باشد، گفت: پلیس با نقش‌آفرینی مثبت در حوزه‌های مختلف ماموریتی و حضور اجتماعی هدفمند، سفره پربرکتی از آرامش را برای مردم پهن کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل با تبریک و گرامیداشت هفته ناجا و قدردانی از تلاش‌های مقدس، شایسته و عامه پسند پلیس در سنگر تامین نظم و امنیت جامعه اظهار داشت: با تلاش‌های مسئولانه، هوشمندانه و متعهدانه پلیس بلاها از کشور دفع و فضای امنی بر جامعه حاکم است.

وی با بیان اینکه وجود ناجا، نعمتی ارزشمند برای نظام اسلامی و ضامن امنیت و آرامش فردی و اجتماعی است، ضرورت تبیین ماموریت های ناجا را مورد تاکید قرار داد و افزود: بنده در کسوت خادم مردم ولایتمدار استان اردبیل، بر دستان پرتوان پلیس بوسه می‌زنم.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل با تاکید بر اینکه پلیس باید به قدسیت فعالیت‌های خود در امنیت و آرامش آفرینی ایمان داشته باشد، گفت: پلیس با نقش‌آفرینی مثبت در حوزه‌های مختلف ماموریتی و حضور اجتماعی هدفمند، سفره پربرکتی از آرامش را برای مردم پهن کرده است.

عاملی با بیان اینکه عدم حضور لحظه‌ای پلیس بستر را برای بروز و وقوع ناامنی‌ها و جرایم فراهم می‌کند، تصریح کرد: دستان پرتوان و تلاش ایثارگونه و مجاهدانه پلیس عزت، امنیت، صلابت، عظمت و غرور ملت ایران را تضمین و آرامش را به بطن جامعه تزریق کرده است.

امام جمعه اردبیل با تاکید بر ضرورت تجهیز ناجا به امکانات پیشرفته و مدرن و کاهش حضور فیزیکی پلیس بیان کرد: حمایت و پشتیبانی مسئولان از ناجا و مشارکت مردم با پلیس ضرورتی اجتناب‌ناپذیر بوده و فضای جامعه را سرشار از آرامش می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها