همزمان با سراسر کشور؛

اختتامیه طرح جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با سراسر کشوردر خمینی شهر برگزار شد.

رییس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی هر ساله با بیش از 6000 شرکت کننده در شهرستان خمینی شهر همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

مجتبی درویشی در توضیح اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: از سوی آستان قدس رضوی هرساله جشنواره کتابخوانی رضوی با محوریت فرهنگ کتابخوانی وسیره رضوی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود 6سال است که برگزاری جشنواره به عهده نهاد کتابخانه ها است ،در شهرستان خمینی شهر نیز با قوت و قدرت و علاقه و رغبت شهروندان صورت می پذیرد.

رییس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان خمینی شهر با یادآوری این مطلب که نهمین دوره جشنواره کتاب خوانی رضوی در شهرستان انجام شد، افزود: خمینی شهر با کسب رتبه اول بیشترین تعداد شرکت کننده و بیشترین تعداد برندگان در بین شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش موج، نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با رشد ۵۹ درصدی در کشور درحالی به کار خود پایان داد که  بیش از 6000 نفر در شهرستان خمینی شهر و  1میلیون و 364 هزار و 104 نفر در کل کشور در بخش های کودک، نوجوان و بزرگسال،( فردی و خانوادگی) به صورت مکتوب و الکترونیک و به شکل چهارگزینه ای، پویش مجازی، متنی و معرفی کتاب،  در آن شرکت نمودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها