سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری 2 سارق حرفه ای از منازل در اصفهان و استرداد 7 میلیارد ریال اموال مسروقه به مال باختگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان اصفهانی مبنی بر دستبرد به منازل آن ها 2 سارق حرفه ای منازل در اصفهان  شناسایی و 7 میلیارد ریال اموال سرقت شده به مالکان بازگردانده شد.

این مقام انتظامی در خصوص نحوه سرقت توسط متهمان، گفت: این افراد پس از زیر نظر گرفتن افراد متمول به محض خروج آنان از منازل خود با شگردی خاص وارد آن شده و سپس وجوه نقد، طلاجات و سکه های موجود را به سرقت می بردند.

سرهنگ ترکیان اظهار داشت: بسیاری از افراد به جای نگهداری وجوه نقد، طلاجات و سکه ها در صندوق امانات بانک ها آن ها را در منازل خود و بدون هیچ گونه حفاظی و حتی در کمد لباس یا میز آرایش منزل خود قرار می دهند که همین کار باعث می شود به راحتی توسط سارقان پیدا و سرقت شوند.

سرپرست پلیس آگاهی اصفهان به شهروندان توصیه کرد: در هنگام خروج از منزل تمام راه های ورودی به منزل خود را مسدود کرده و روی درها و پنجره ها نرده و حفاظ نصب کنند و به یکی از همسایگان مورد اطمینان خود خالی بودن منزل را اطلاع دهند تا در صورت هرگونه مورد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند، همچنین هنگام رفتن به مسافرت اطراف منزل را زیر نظر گرفته و در صورت وجود افراد و حرکات مشکوک موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها