در راستای فعال شدن پلیس اقتصادی در سه گمرک هرمزگان؛

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با فعال شدن پلیس اقتصادی در سه گمرک استان و مقابله با قاچاق کالا، بیش از ۳۰ پرونده بزرگ اقتصادی از ابتدای امسال در این زمینه کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار عزیرالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان در مراسم رژه یگان های نظامی و انتظامی با بیان اینکه بر اساس آخرین نظر سنجی در کشور، میزان اعتماد به پلیس ۳۷ درصد افزایش یافته است، افزود: در زمینه کاهش وقوع جرم نیز استان هرمزگان جزء ۵ استان نخست کشور است.

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۳۶ تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: بیش از دو هزار نفر سوداگر مرگ در چند ماه ابتدای امسال دستگیر شدند و ۱۲۰ طرح پاکسازی در محلات هرمزگان به اجرا رسید.

سردار ملکی در رابطه با فعالیت های پلیس گمرک در استان، خاطرنشان کرد: با فعال شدن پلیس اقتصادی در سه گمرک استان، در راستای مقابله با قاچاق کالا، بیش از ۳۰ پرونده بزرگ اقتصادی از ابتدای امسال در این زمینه کشف شده است.

وی  افزود: ارزش کالای قاچاق کشف شده در ۶ ماه نخست امسال، بیش از ۵۰۰ میلیاردتومان بوده است.

فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز در این مراسم حضور داشت و بیان کرد: عملکرد نیروی انتظامی باید به رضایت عمومی منجر شود، زیرا در جمهوری اسلامی ایران رضایت و امنیت مردم مهم است. 

وی افزود: دشمن در تلاش است با ایجاد ناامنی و تفرقه در کشور آشوب ایجاد کند و اکنون که به نتیجه نرسیده و اهدافش را در عراق دنبال می‌کند.

استاندار هرمزگان افزود: دولت و دستگاه‌های اجرایی پشتیبان تلاش‌ها و خدمات نیروی‌های انتظامی و انتظامی هستند.

وی گفت: امروز با تلاش نیروی انتظامی، همراهی مردم و پشتیبانی دستگاه قضا، جامعه در نظم، امنیت، آرامش است.

همتی تصریح کرد:ما باید به نیروی انتظامی که در راه تأمین نظم و امنیت، توأم با احترام و رضایت مردم قدم برمی دارد، درود بفرستیم.

وی افزود: و همچنین باید از نیروی مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنیم.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: نیروهای مسلح از میان مردم، با مردم  و برای مردم هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها