نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار مسئولان فرماندهی انتظامی:

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: معتقدم جلوگیری از وقوع جرایم نباید منحصر به این نیرو شود و باید همه مردم برای امنیت کشور وارد میدان شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد در دیدار فرماندهان و مسئولان فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اقدامات گسترده نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آرامش جامعه، گفت: معتقدم جلوگیری از وقوع جرایم نباید منحصر به این نیرو شود و باید همه مردم برای امنیت کشور وارد میدان شوند.

وی گفت: به سهم خود از زحماتی که نیروهای انتظامی برای تامین امنیت و آرامش مردم می کشند، تقدیر و تشکر می کنم و یاد و خاطره همه شهدای این نیرو به ویژه شهید استواریکم "میلاد امینی" که اخیراً به خیل شهدا پیوسته را گرامی می دارم.

وی افزود: معتقدم جلوگیری از کارهای خلافی که امروز در تمامی شهرها و روستاها انجام می شود، نباید منحصر به این نیرو شود بلکه باید همه مردم برای امنیت کشور وارد میدان شوند.

لزوم ارتقای فرهنگ ارتباط مردم با پلیس

امام جمعه اصفهان خاطر نشان کرد: بایستی فرهنگ ارتباط مردم با پلیس و مشارکت آنان در تامین امنیت جامعه ارتقاء پیدا کند و در جامعه نهادینه شود چراکه حتی یک مورد وقوع جرم هم برای نظام اسلامی ما ناپسند است و همه باید برای سلامت جامعه تلاش کنیم.

آیت الله طباطبایی نژاد تصریح کرد: امروز تنها نیرویی که دائماً برای حفظ امنیت کشور جنگ می کند، نیروی انتظامی است البته آن هم نه فقط امنیت فیزیکی بلکه در عرصه امنیت فرهنگی، فکری و اخلاقی هم مبارزه و تلاش صورت می گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امروز بحمدلله با تلاش نیروهای انتظامی و دیگر نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از امنترین کشورهای  دنیا است و شما باید برای سربلندی این انقلاب و تنها کشور شیعه در دنیا تلاش کرده و این شرایط را حفظ کنید.

وی افزود: امیدوارم خداوند به همه شما نیروهای انتظامی توفیق دهد تا قدم های خوبی برای امنیت کشور بردارید و الگویی موفق از پلیس اسلامی را به جهانیان معرفی کنید و ان شاء الله با این اقدامات به گام سوم انقلاب برسیم.

تیغ تیز ناجا برای دانه درشت های قاچاق کالا باشد

آیت الله طباطبایی نژاد، به اقدامات مثبت نیروی انتظامی در خصوص مقابله با قاچاق کالا پرداخت و ضمن تقدیر از انجام این اقدامات، اظهار داشت: توصیه من این است که ناجا تیغ تیز خود را برای دانه درشت های قاچاق کالا قرار دهد.

کسب بالاترین رضایتمندی مردم از ناجا

سردار مهدی معصوم بیگی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخش های مختلف فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نیمه نخست سال جاری، گفت: هفته ناجا امسال را در حالی شروع می کنیم که یکی از همکاران ما و مجاهدان فی سبیل الله به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

وی افزود: تقریباً در سطح کشور روزی نیست که نیروهای انتظامی در راه امنیت و آرامش کشور مصدوم و مجروح نشوند و کمتر هفته ای است که ما شهید تقدیم انقلاب نکنیم و این موضوع نشان می دهد که نیروی انتظامی مجاهدانه تلاش می کند تا مردم ایران در این منطقه نا امن از امنیت بالایی برخوردار باشند.

سردار معصوم بیگی در ادامه از کاهش های قابل توجه تخلف در بین نیروهای پلیس خبر داد و گفت: بحمدالله آمارهای اعلام شده نشان می دهد که نیروی انتظامی علی رغم اینکه کارش امر و نهی است اما توانسته از نظر کسب رضایتمندی مردم بالاترین رتبه را در بین دستگاه های اجرایی کسب کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در نظرسنجی های ناجا نیز شکایت از ماموران نیروی انتظامی استان اصفهان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش یافته و رضایتمندی از عملکرد ماموران نیز به همین میزان افزایش یافته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها