رضا برومند خبر داد؛

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از شرکت هنرمند و کارآفرین صنایع دستی هرمزگان در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان ، از شرکت هنرمند و کارآفرین صنایع دستی هرمزگان در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه خبر داد.

وی با بیان این مطلب افزود: ناصر رهسپار هنرمند صنایع دستی کارآفرین هرمزگانی از ۳ تا  ۷ مهرماه در نمایشگاه Tarim Fuari ترکیه شرکت کرد.

او با اشاره به اینکه در نمایشگاه هنرمندان صنایع دستی کشورهای ایران، ترکیه، غنا و آفریقای جنوبی حضور داشتند، افزود:  نمایشگاه Tarim Fuari در بزرگترین پارک شهر آنکارا  Anka park هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب برگزار شد.

برومند افزود: در این نمایشگاه، صنایع دستی هرمزگان شامل انواع صنایع دستی حصیری، لباس های محلی و رودوزی های سنتی، در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

در ادامه ناصر رهسپار افزود: این سی و دومین نمایشگاه خارجی است توانستم در آن شرکت کنم، که از این حیث رکورددار هرمزگان و جنوب کشور هستم و عزمم را جزم کرده ام که امسال را با درخشش و پیشرفت تمام کنم و بتوانم به مهمترین هدفم، که جهانی کردن صنایع دستی استان هرمزگان است جامه عمل بپوشانم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها