موج

رئیس اداره امور حقوقی کمیته امداد اصفهان اعلام کرد

رئیس اداره امور حقوقی کمیته امداد اصفهان گفت: مددجویان تحت پوشش کمیته امداد از مزایای ۵۵ میز خدمت حقوقی در سراسر استان اصفهان بهره‌مند هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد کرانی با اشاره به بهره‌مندی مددجویان کمیته امداد از 55 میز خدمت حقوقی گفت: در شش‌ماهه نخست امسال بیش از ۶۷۰ مکاتبه برای معافیت مددجویان از پرداخت هزینه‌های دادرسی با مراجع قضایی صورت گرفت.

وی افزود:55 میز خدمت حقوقی برای کمک به مددجویان و ارتقای سطح آگاهی آنان ایجادشده و در سراسر استان خدمات متنوعی به جامعه تحت حمایت این نهاد ارائه می‌دهند.

کرانی تعداد مددجویانی که در ۶ ماهه سپری‌شده از سال جاری از خدمات حقوقی کمیته امداد اصفهان استفاده کرده‌اند را ۸۷۰ خانوار اعلام کرد و گفت: ۱۵۰۰ خدمت حقوقی درزمینه مشاوره، تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و شرکت در جلسات دادرسی به نیازمندان ارائه‌شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۱۰۰ وکیل نیکوکار با این نهاد همکاری داشته‌اند، گفت: برای افزایش کمیت و کیفیت خدمات ارائه‌شده به مددجویان تعاملات خوبی با کانون وکلای اصفهان برقرار است.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد اصفهان در پایان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در کنار ارائه خدمات حقوقی را آگاه‌سازی و آموزش مددجویان دانست و گفت: ۶۰۰ نفر در شش‌ماهه نخست امسال از خدمات آموزش حقوقی بهره‌مند شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها