سیدمسعود هاشمین:

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیلبوردهای تبلیغاتی در اماکن غیرایمن قلع و قمع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیدمسعود هاشمین معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل اظهار داشت: 39 مورد تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی که در نقاط غیر ایمن نصب شده بودند از محورهای مواصلاتی استان اردبیل شناسایی،برخورد و قلع وقمع شدند.

وی بیان کرد: این بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی که در نقاط غیر ایمن نصب شده بودند به دلیل اینکه از نظر سازه ای وضعیت قابل قبولی نداشته و ایمنی مترددین جاده ها رانیز به خطر می انداختند توسط گشت های راهداری از سطح های جاده های استان اردبیل برچیده شدند.

وی نصب وفعالیت  ۴۳ دستگاه تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل را یادآور شد و  تصریح کرد: از این تعداد ۱۲ دستگاه در پیشانی پل عابر پیاده نصب شده ، ۲۵ دستگاه در حال بهره برداری و ۶ دستگاه نیز در محور سه راهی سرعین به سرعین و بالعکس توسط پیمانکار ان بخش خصوصی در حال احداث است.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اینکه سازه این تابلوها توسط مشاورین ذی صلاح سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای طراحی شده وبرای اولین بار در کشور در استان اردبیل در حال ساخت می باشند اظهار کرد:درج پیام های ایمنی،ترافیکی ،تبلیغ کالاهای ایرانی و درج علایم هشداری و اخباری برای راهنمایی رانندگان و مترددین در جاده از کاربرد این بیلبورد ها و تابلوهای تبلیغاتی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها