موج

سردار فرهنگ مستعد حصاری:

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همایش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در اردبیل برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار فرهنگ مستعد حصاری  جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از 700 برنامه در استان اردبیل اجرایی می‌شود که تمهیدات لازم برای اجرای این برنامه‌ها اتخاذ شده است.

وی گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از روز یکشنبه با اجرای رژه اقتدار در اردبیل صبحگاه مشترک نیروهای مسلح برگزار می‌شود و نیز نمایش افلاکیان خاکی، نمایشگاه و موکب عزاداری در گمرک بیله‌سوار، نشست روشنفکری با موضوع گام دوم انقلاب ، نمایشگاه عکس و مجمع بسیج شهرستان برگزار می‌شود.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل  تصریح کرد: در روز دوشنبه زنگ مهر و مقاومت نواخته می‌شود و همایش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری شب شعر خاطره، نمایشگاه دفاع مقدس، خاطره‌گویی و رونمایی از کتاب و جلسه شورای اداری استان نیز در این روز برگزار خواهد شد.

مستعد حصاری افزود: در روز دوم مهرماه نیز دیدار با مادران شهدا، یادواره شهدای بخش انگوت، کلاس‌های ترویج و آموزش بسیج همگام با کشور و بازدید از صنایع موفق استان انجام می‌شود و پروژه‌هایی محرومیت‌زدایی روستایی نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: سوم مهرماه نیز همایش عفاف و حجاب ، یادواره شهدای بخش سبلان برگزار و کارگاه شهید حسن‌زاده افتتاح و ویزیت رایگان نیز در مناطق محروم انجام می‌شود و از دیگر برنامه‌های این روز نشست‌های سیاسی و روشنگری با محوریت گام دوم انقلاب و نمایشگاه عکس و ایستگاه صلواتی است.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: در چهارم مهرماه همایش تجمع بزرگ بسیجیان پیشکسوت و رزمندگان دوران دفاع مقدس، مسابقات ورزشی، اختتامیه طرح هجرت، یادواره شهدای فرهنگی، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، مسابقه کاراته بسیج، شب شعر و یادواره شهدای شهرداری برگزار می‌شود.

مستعد حصاری اظهار کرد: در پنجم مهرماه نیز بسیجیان به صورت سازمان یافته در نماز عبادی سیاسی جمعه حضور می‌یابند و در این روز همایش پیاده‌روی نیز انجام می‌شود.

وی از افتتاح پایگاه شهید عباسی و پروژه آبرسانی شرب در روز ششم مهرماه خبر داد و گفت: در این روز از جانبازان دوران دفاع مقدس عیادت شده و یادواره شهدای والفجر 8 و یگان دریایی در این روز برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها