اسدالله رازانی عنوان کرد؛

رئیس هیات مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور از تحت پوشش قرار گرفتن یکصد هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، اسدالله رازانی روز چهارشنبه در دومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان اظهار داشت: این سه شاخص شامل تمدید بیمه شدگان، جذب بیمه شده جدید و جذب بیمه شده زیر 30 سال است که کردستان در تمام این سه شاخص موفق به کسب رتبه اول شده است.

رئیس هیات مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور با اشاره به اینکه در حوزه تمدید بیمه شدگان سهم 37 هزار و 500 نفری برای این استان در نظر گرفته شده بود اضافه کرد: با جذب 36 هزارو 129 نفر در این راستا استان موفق به تحقق 96 درصدی تعهد خود شده است.

رازانی افزود: در شاخص بیمه شده جدید نیز هفت هزارو 500 نفر تعهد داشتند که با جذب هشت هزارو 246 نفر 113 درصد تحقق یافته است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه بیمه شده زیر 20 سال نیز کردستان عملکرد چشم گیری داشته یادآوردشد: در این حوزه استان 190 درصد فعالیت انجام داده است.

وی اضافه کرد: تعداد بیمه شده های کشور در این صندوق یک میلیون و 100 هزار نفر است که سهم استان کردستان در این آمار 44 هزار نفر است.

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور افزود: 106 هزار نفر در حال حاضر از خدمات این صندوق بهره‌مند هستند و بیش از 2 میلیون نفر باید تحت پوشش این صندوق قرار گیرند.

وی با بیان اینکه امید است که استان این مسیر را ادامه دهد گفت: اصلاح قوانین و آیین نامه ها صندوق در دستور کار هیات مدیره جدید این صندوق است و به زودی موارد مورد نیاز به روزرسانی می شوند.

رازانی با بیان اینکه فعالیت و اهداف این صندوق از نظر سازمان ملل شاخص توسعه یافتگی تلقی می‌شود اظهار داشت: با گذشته 14 سال از تاسیس، این صندوق بسیار خوب عمل کرده است.

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: این صندوق در کردستان طی یکسال گذشته با کسب 94 امتیاز در سه شاخص عملکردی موفق به کسب رتبه اول در میان 31 استان کشور شده است.

وی اضافه کرد: این صندوق سازمان بسیار پیچیده ای بوده که مسیر آن در حال اصلاح است.

رازانی با بیان اینکه از اول سال تاکنون برای رسیدن به اهداف این صندوق 14 سفر به استان های مختلف انجام شده گفت: سفر به سایر استان نیز در همین راستا ادامه دارد و بیش از 30 جلسه در سطح کشور تاکنون برگزار شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها