نستور درخشنده پور مطرح کرد؛

از پنج طرح عمرانی و خدماتی به ارزش دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان امروز با حضور مسئولان هرمزگان در شهر جدید علوی بهره برداری شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نستور درخشنده پور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید علوی در خصوص پروژه های افتتاح شده، گفت: این طرح‌ها افتتاح زمین چمن مصنوعی و رخت کن این مجموعه به مساحت هزار و ۳۶۰ مترمربع، سه باب واحد تجاری به مساحت ۷۰ متر مربع، احداث آب نما در بوستان این شهر به طول هزار متر و محوطه سازی برای ۵۰ واحد مسکونی به مساحت پنج هزار متر مربع است.

نستور درخشنده پور افزود: این واحد‌ها با دو هزار و ۴۰۰ متر مربع مساحت و اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می‌شوند.

گفتنی است؛ بازدید از تونل هزار و ۹۱۰ متر مربعی و راه دسترسی شهر علوی به محور غرب بندرعباس به طول ۱۲ کیلومتر از دیگر برنامه‌های امروز مسئولان بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی گفت: برای ساخت راه و تونل، ۷۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

نستور درخشنده پور افزود: این طرح‌ها تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: با تکمیل و بهره برداری از راه و تونل، مسیر دسترسی ساکنان شهر علوی به بندرعباس از ۵۰ کیلومتر به ۳۵ کیلومتر کاهش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی افزود: اعتبار ساخت طرح‌های عمرانی در شهر جدید علوی از محل درآمد‌های شرکت عمران شهرای جدید کشور و وزارت راه و شهرسازی تامین شده است.

شایان ذکر است؛ شهر جدید علوی با سه هزار هکتار مساحت و ۳۰۰ خانوار جمعیت در ۵۰ کیلومتری شمال غربی بندرعباس واقع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها