مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد؛

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: کلاس های درس مدارس حوزه علمیه خواهران تشکیل شد و مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خواهران کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام والمسلمین محمد کارگر شورکی  مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدارس علمیه خواهران استان با خیر مقدم به اساتید و طلاب و مسئولان استان یزد حاضر در جلسه ابراز کرد: ایام عزاداری و حزن اهل بیت (علیهم السلام) است که امیدواریم عزاداری های شما مورد قبول حق واقع شده باشد.

وی با تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: از روز گذشته کلاس های درس مدارس حوزه علمیه خواهران تشکیل شد و مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خواهران کشور به میزبانی استان اصفهان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور مدیر حوزه های خواهران کشور و با پیام آیت الله العظمی مظاهری از مراجع تقلید برگزار شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در گزارش کوتاه از عملکرد حوزه علمیه خواهران استان بیان کرد: امسال با تغییر برنامه ثبت نام ورودی های جدید و همزمانی با تعطیلات مردادماه حوزه علمیه خواهران تنها 667 متقاضی موفق به ورود به مدارس علمیه شدند که با توجه به مراجعه متقاضیان جدید در شهریورماه زمان ثبت نام از امروز به مدت دوروز تا 27 شهریور تمدید می شود که متقاضیان به مدارس علمیه محل زندگی خود در هر شهرستان مراجعه نمایند.

وی آمار بانوان فارغ التحصیل در سطح استان یزد را هزار و 607 نفر و آمار فعلی طلاب در حال تحصیل بدون احتساب ورودی های جدید را دو هزار و 547 نفر عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین کارگر شورکی در خصوص آمار متقاضیان اولیه و شرکت در آزمون های ورودی سطوح مختلف گفت: 520 نفر در سطح دو ثبت نام کردند که هنوز آمار نهایی پذیرفته شدگان پس از شرکت در آزمون و مصاحبه با توجه به مهلت تمدید شده ادامه دارد و در سطح سه(کارشناسی ارشد) تعداد 109 متقاضی با پذیرش نهایی 54 نفر بوده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها