سرهنگ محمدرستمی خبر داد؛

​فرمانده انتظامی شهرستان میناب گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان میناب یک مأمور قلابی که از صنوف این شهرستان اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمدرستمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب، گفت: ​با تلاش و هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان میناب یک مأمور قلابی که از صنوف این شهرستان اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر شد. 

وی در تشریح این خبر اذعان داشت: در پی دریافت چند گزارش مردمی مبنی بر این که شخصی با معرفی خود به عنوان مأمور پلیس فتا از آنان اخاذی ومتواری شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ رستمی افزود: در تحقیقات جامع تخصصی و فنی مشخص شد فردی با پوشیدن لباس نیروی انتظامی اقدام به اخاذی کرده که با تلاش فراوان و بهره گیری از شیوه های پلیسی متهم شناسایی شد.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی با همکاری پلیس فتا شهرستان پس از شناسایی محل اختفای متهم و با هماهنگی قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی نامبرده را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک دست لباس نیروی انتظامی با بازو نوشته پلیس فتا و دیگر لوازم نظامی کشف و ضبط کردند.

این مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: این مامور انتظامی قلابی در بازجوئی های فنی و تخصصی به اخاذی از واحدهای صنفی سطح شهر و جعل اسناد و اوراق قضائی با همکاری یک نفر دیگر معترف شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان میناب با تاکید بر این که همدست متهم نیز در یک عملیات جداگانه دستگیر شد، از عموم شهروندان خواست، در صورت مواجه شدن با درخواست‌های نامعقول افرادی که خود را مأمور پلیس معرفی می‌کنند حتماً کارت شناسائی معتبر درخواست کرده و هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها