موج

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح جامع روان سازی ترافیک در هفته اول مهرماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی از اجرای طرح جامع روان سازی ترافیک در هفته اول مهرماه خبر داد و گفت: در هفته اول مهرماه نیز که بیشتر والدین، فرزندان خود را برای رفتن به مدرسه همراهی می کنند با حجم بسیار زیادی از ترافیک در شهرهای به ویژه کلانشهر اصفهان روبرو می شویم که در این خصوص یک طرح جامع تدارک شده است تا در حوزه روان سازی ترافیک و نظم و امنیت اقدامات مقتضی صورت گیرد.

تمهیدات ویژه پلیس اصفهان برای روزهای پایانی شهریورماه

این مقام انتظامی گفت: همچنین تمهیدات ویژه برای روزهای پایانی شهریور ماه به منظور برخورد با تخلفات و جلوگیری از حوادث رانندگی در جاده های استان در نظر گرفته شده است.

وی افزود:آمارها و تحقیقات پلیس حاکی از آن است که همه ساله در روزهای پایانی شهریور ماه ، حوادث ناگوار رانندگی در جاده ها رخ می دهند که عامل انسانی نقش حائز اهمیتی در وقوع این حوادث دارند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، نبستن کمربند ایمنی توسط همه سرنشینان خودرو، حواس پرتی و رانندگی با حالت خستگی و خواب آلودگی را از جمله موارد خطرناک و حادثه ساز عنوان کرد و گفت: اگر همه رانندگان به این نکات توجه جدی داشته باشند، قوانین و مقررات را رعایت کرده و با دقت و آرامش به رانندگی بپردازند حتماً میزان تصادفات و تلفات جاده ای ما به میزان بسیار بالایی کاهش پیدا می کند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: ظرفیت نیروی انسانی پلیس راه در جاده و شهرها را حدود 30 درصد افزایش دادیم تا کمک موثری شود و روزهای آخر تابستان با حداقل تصادف و سانحه سپری شده و مشکل خاصی به وجود نیاید.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: با همکاری پلیس و آموزش و پرورش نظارت و کنترل ویژه ای بر روی سرویس های مدارس انجام گرفته و به خانواده ها هم توصیه می کنم از سرویس های تایید صلاحیت شده برای انتقال فرزندانشان به مدارس استفاده کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها