موج

بهرام آقاخانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پروژه های مهمی در تمام شهرستان های استان داریم که در نظر داریم 20 پروژه را با این اعتبارات به حد بهره برداری یا پیشرفت مطلوب برسانیم .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه با عنایت های وزیر ورزش و جوانان امسال اعتبارات ملی ورزش استان افزایش چشمگیری داشته است گفت: پروژه های مهمی در تمام شهرستان های استان داریم که در نظر داریم 20 پروژه را با این اعتبارات به حد بهره برداری یا پیشرفت مطلوب برسانیم .
 
او اضافه کرد : پروژه زمین چمن طبیعی در شهر پارس آباد و روستای بابک شهرستان بیله سوار و تکمیل زمین چمن های مصنوعی به همراه پیست دوومیدانی در شهرستان های گرمی و مشکین شهر ، همچنین چمن طبیعی هیر را می توان از جمله مهم ترین پروژه های استان یاد کرد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه بهسازی سالن دوازده بهمن درسال 1398 به اتمام رسیده افزود :ایجاد ورزشگاه سه هزار نفری در پارس آباد و گرمی، سالن سه گانه شهری و خانه وزنه برداری پارس آباد نمونه تلاش ها برای تامین زیرساخت ها ورزشی در شهرستان های محروم به لحاظ سرانه ورزشی هستند.همچنین در مرکزاستان نیز پروژه سالنهای طبقاتی (5 طبقه) در مجموعه ورزشی تختی و از جمله پروژه ها است.
 
آقاخانی با اشاره به اینکه در حال حاضر علاوه بر کمبود سرانه و امکانات، نبود نگاه تخصصی در گذشته باعث شده است ورزشکاران رشته های ورزشی نتوانند به صورت تخصصی در سالن ها تمرین داشته باشند اظهار کرد : نگاه تخصصی هم در حوزه سخت افزاری و هم نرم افزاری لازمه توسعه ورزش است که سعی می کنیم در این زمینه سالن های مخصوص رشته های ورزشی را احداث یا تجهیز کنیم و نمونه آن شروع عملیات بهسازی سالن شاهماری نمین برای رشته کشتی است که پس ازتکمیل میزبان مسابقات کشتی در همه رده ها و سطوح خواهد بود.
 
او بیان کرد : سال گذشته نیز خانه کشتی را در سرعین به بهره برداری رساندیم و برای رشته های دیگر مانند والیبال و بسکتبال نیز برنامه های مشابهی داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها