امروز در 10 شهرستان استان کردستان نمایشگاه های ویژه بازگشایی مدارس شروع به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد دره وزمی در حاشیه برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست‌های ستاد تنظیم بازار  نمایشگاه پاییزه در 10 شهرستان کردستان در آستانه بازگشایی مدارس برپا شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها به منظور تنظیم بازار، تامین کالاهای مورد نیاز دانش آموزان و توزیع کالاهای اساسی گوشت، برنج و شکر و در نتیجه حمایت از اقشار آسیب‌پذیر برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه سنندج تا 29 شهریور برپا است، افزود: براساس تقویم نمایشگاهی استان تا 10 مهر امسال تمامی نمایشگاه‌های ویژه بازگشایی مدارس  به اتمام می‌رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان یادآور شد: برخی از کالاها در این نمایشگاه با تخفیف 15 درصد و تعدادی هم بیشتر از این میزان به متقاضیان عرضه می‌شود.

دره‌وزمی اعلام کرد: 10 نمایشگاه در قالب 450 غرفه طی این ایام در تمامی شهرستان‌های استان با محوریت اتاق‌های اصناف برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کالاهای تنظیم بازار عرضه شده در این نمایشگاه کمتر از قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود، گفت: کالاهای تنظیم بازار مانند برنج 1121 هندی، شکر، روغن، گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار و همچنین کالاهای اساسی کیف و کفش، پوشاک، مواد خوراکی، دفترچه دانش آموزی، نوشت افزار وغیره در این نمایشگاه عرضه شده است.