به مناسبت ایام سوگواری محرم و شهادت حضرت اباعبداله الحسین ع ویاران باوفایش موسسه خیریه شجره طیبه با برپایی غرفه هایی در ورودی گلزار شهدا اصفهان به زایرین و سوگواران حسینی خدمات رسانی نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، موسسه خیریه شجره طیبه با برپایی غرفه هایی در ورودی گلزار شهدا اصفهان به زائرین و سوگواران حسینی در زمینه اندازه گیری فشار خون ، طب سنتی ، روانشناسی و مشاوره ، فن بیان و نقاشی کودکان و .. . ارایه خدمت کرد.

مدیرعامل موسسه خیره شجره طیبه اصفهان درحاشیه این آیین به خبرنگار ما گفت: این موسسه با هدف حمایت از نخبگان علمی واستعدادهای درخشان که بدلیل مشکلات مالی قادر به ادامه تحصیل نبودند در شهر اصفهان تاسیس و در حال حاضر با 17 شعبه در شهرستان های استان در یک ابتکار ویژه و منحصر بفرد در کشور ، دانش آموزان و دانشجویان نخبه که بدلایلی توان پرداخت هزینه تحصیل را ندارند وناگزیر به ترک تحصیل می گردند را شناسایی ، جذب و مورد حمایت همه جانبه قرار می دهد.

یزدان پناه در خصوص اهداف و برنامه های  موسسه خیریه شجره طیبه اظهار داشت: بکار گیری کمک های خیرین درعرصه علم ودانش و شناسایی و شکوفایی استعدادهای درخشان پنهان و کمک به رشد و شکوفایی علمی کشور و اشاعه فرهنگ انفاق در پایه های علمی کشور وایجاد شعبه های دانش محور و برنامه ریزی آموزشی از دیگر اهداف این موسسه خیریه می باشد.

خیریه شجره