معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل عنوان کرد: در مراسم تاسوی حسینی امسال هزار پارکبان محرم در سطح شهر اردبیل به صورت داوطلبانه زباله های مسیر دسته جات عزاداران حسینی پاکسازی کردند.

 اکبرنگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، در گفت و گوبا خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل، گفت:در مراسم تاسوی حسینی امسال هزار پارکبان محرم در سطح شهر اردبیل  به صورت داوطلبانه زباله های مسیر دسته جات عزاداران حسینی از پاکسازی کردند.

وی ادامه داد: طرح پارکبانان محرم اردبیل با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و انجمن دیده بان طبیعت در سال 94 در استان اردبیل راه اندازه شد است که هر سال تعداد مشارکت دستگاه های اجرایی در این طرح افزایش یافته است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:طرح پاکبانان محرم اردبیل  پنج سال است که روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور سازمان های مردم نهاد و جوانان داوطلب برگزار می شود.

وی اضافه کرد: جلسه توجیهی طرح پاکبانان محرم با حضور مسئولان استانی درسالن فدک اردبیل برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: امسال این طرح با مشارکت استانداری اردبیل،اداره کل ورزش و جوانان استان،دانشگاه محقق اردبیلی و شورای شهر اردبیل در حال برگزاری است.