رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودان گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان مسیرهای قاچاق چوب جنگلی بسته شده است.

به گزارش خبرگزارای موج هرمزگان، حسین محسنی زاده رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودان گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت شهرستان مسیرهای قاچاق چوب جنگلی بسته شده است.

محسنی زاده با بیان این که جلوی قاچاق چوب در شهرستان رودان با استقرار گروه های ثابث و سیار گرفته شده است، افزود: تمام مبادی ورودی و خروجی شهرستان با همکاری پلیس راه تحت کنترل بوده و نیروهای مستقر اجازه قاچاق چوب به سودجویان را نمی دهند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان رودان گفت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی در پاسگاه های ویژه منابع طبیعی رودان و زیارتعلی به صورت شبانه روزی مستقر هستند.

محسنی زاده ضمن ابراز خرسندی از بسته شدن مسیرهای قاچاق چوب جنگل ها، گفت: هماهنگی و تعامل با نیروی انتظامی نیز در بحث رسیدگی و برخورد با متخلفان و متجاوزان به عرصه های ملی و منابع طبیعی صورت گرفته و قرار شده این نیروها در زمینه سایر تخلفات حوزه منابع طبیعی کمک‌ رسان یگان حفاظت منابع طبیعی باشند.

وی از دوستداران و گردشگران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و قطع درختان و آتش سوزی در عرصه های جنگلی و مرتعی استان مراتب را به شماره تلفن رایگان 1504 اطلاع دهند.