فرمانده انتظامی شهرستان ملایر، از دستگیری 8 سارق و کشف 16 فقره سرقت، از جمله سارق تجهیزات آبیاری و سیم برق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد باقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به دستگیری 8 سارق و کشف 16 فقره سرقت در ملایر، گفت: در راستای مبارزه و دستگیری سارقان و مجرمان که از مطالبات مردم و اولویت های تعریف شده سازمانی ناجاست با هماهنگی های قضائی، 8 طرح ضربتی در شهرستان ملایر اجرا شد.

 

دستگیری 8 سارق در ملایر

وی افزود: در اجرای این طرح ها، یک سارق تجهیزات آبیاری و یک سارق ساختمان های نیمه کاره با 3 فقره سرقت ، یک سارق سیم برق و کابل های هوایی حین سرقت سیم و یک سارق قطعات و لوازم داخل خودرو با 4 فقره سرقت دستگیر شدند.وی افزود: در این ماموریت، 3 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و یک سارق موتورسیکلت دستگیر که از منزل وی یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی قطعه قطعه شده نیز کشف و راکب آن دستگیر شد.

سرهنگ سلگی بیان کرد: در این راستا، یک سارق اماکن خصوصی با اعتراف به 4 فقره سرقت و 2 سارق محصولات باغی با 40 کیلوگرم گردو و مقادیری هروئین حین سرقت دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در پایان با تقدیر از حمایت دستگاه قضائی در این ماموریت خطیر  و مشارکت فعال مردم با پلیس گفت: برخورد قاطعانه با سارقان و مجرمان با رویکرد افزایش ضریب امنیت و ارتقاء احساس امنیت شهروندان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.