رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به اجرای طرح برخورد با معتادان متجاهر در همدان در چند عملیات ضربتی و جمع آوری 45 معتاد متجاهر، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،   سرهنگ هادی قزوینه ای، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به  جمع آوری 45 معتاد متجاهر و دستگیری 2 توزیع کننده مواد مخدر در  اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، گفت: طرح جمع آوری توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر، در 2 روز گذشته با همکاری کارکنان انتظامی شهرستان همدان در حوزه کلانتری  19 انجام شد.

 

اجرای طرح برخورد با معتادان متجاهر در همدان

وی افزود: در اجرای این طرح، با انجام اقدامات اطلاعاتی و چند عملیات ضربتی، 2 توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر آماده به فروش، یک ترازو و یک عدد پایپ از آنان کشف و همچنین 45 معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری و پس از غربالگری، تحویل مراکز ماده 15 و 16 شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان گفت: برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر به عنوان یک اولویت ماموریتی اصلی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد که در این راستا توفیقات قابل توجهی حاصل شده است .