یونس انعامی با رای مجمع انتخاباتی برای چهار سال آینده به عنوان رئیس هیات ووشو استان اردبیل انتخاب شد .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، در مجمع انتخاباتی هیات ووشو استان اردبیل با حضورعلی نژاد رئیس فدراسیون ووشو ، بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل که در سالن کنفرانس حسین رضا زاده برگزارشد با رای مجمع یونس انعامی به عنوان رئیس هیات ووشو استان اردبیل انتخاب شد.

در این انتخابات هیات ووشو استان دو کاندیدا به نام های هوشنگ افشار و یونس انعامی اعلام آمادگی کرده بودند که در پایان یونس انعامی با کسب 10 رای از 17 رای ماخوذه برای چهار سال آینده رئیس هیات ووشو استان اردبیل شد .

بسترسازی برای تحصیل رایگان قهرمانان ورزشی

رئیس جدید هیئت ووشوی استان اردبیل نیز در این مجمع، پرداخت بیمه تأمین اجتماعی و بسترسازی برای تحصیل رایگان قهرمانان ورزشی و رؤسای هیئت‌های ووشو را از جمله برنامه‌های این هیئت در آینده‌ای نزدیک نام برد.

انعامی ادامه داد: عدم ایجاد تغییرات مدیریت هیئت ووشو به صورت اتوبوسی از دیگر دغدغه‌های موجود بوده تا با اتحاد و همدلی مناسبی مسیر پیشرفت ووشوی اردبیل را طی نمود.

به گفته وی برخورداری اردبیل از قهرمانان و مدال آوران ارزنده ووشو در مسابقات بین‌المللی همچون سیاوش دادرس و یوسف صبری از پتانسیل این استان خبر داده و می‌توان با استعدادیابی صحیح موفقیت‌های بیشتری برای ووشوی استان به دست آورد.