سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: چهار خانه ورزش روستایی جدید در سال جاری در روستاهای سرعین احداث خواهد شد تا طی آن تعداد خانه‌های ورزش روستایی این شهرستان به ۶ عدد برسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اصغر احدی جوان سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سرعین اظهار کرد: با مشارکت شهرداری و ورزش و جوانان شهرستان سرعین سالن اختصاصی ورزشی بانوان راه اندازی شده و در اختیار ورزشکاران این منطقه قرار گرفت.

وی با تاکید بر افزایش خانه‌های ورزش روستایی، افزود: چهار خانه‌ ورزش روستایی جدید در سال جاری در روستاهای سرعین احداث خواهد شد تا طی آن تعداد خانه‌های ورزش روستایی این شهرستان به ۶ عدد برسد.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سرعین یادآور شد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام یافته سرعین به عنوان یکی از شهرهای پایلوت استان اردبیل در خصوص احداث پارک‌های ورزشی شناخته شده و با جلب اعتبارات مورد نیاز نصب و بروز رسانی تجهیزات ورزشی در پارک‌های این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

احدی جوان از افتتاح مسیر سلامت این شهرستان طی هفته تربیت بدنی سال جاری خبر داد و افزود: این طرح از سالیان گذشته به حالت معلق رها شده بود که با جلب اعتبارات مناسب به زودی بهره برداری از این طرح نیز آغاز خواهد شد.

به گفته وی برخورداری شهرستان سرعین از زمین چمن استاندارد فوتبال یکی دیگر از نیازهای ورزشی این شهرستان بوده، چرا که در حضور تیم‌های مطرح باشگاهی کشور که اردوهای آماده سازی خود را در سرعین برگزار می‌کنند، ارتقای زیرساخت‌های ورزشی بیشتر مورد تاکید و یادآوری قرار می‌گیرد.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سرعین یادآور شد: رایزنی‌ها برای تملک زمین مناسب در منطقه ورنیاب سرعین برای احداث زمین چمن استاندارد فوتبال ادامه داشته تا در صورت نهایی شدن این موضوع به زودی عملیات احداث این مجموعه ورزشی کلید بخورد.