وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح توسعه بندر امیر آباد انجام می شود زیرا توسعه بندر سبب توسعه بازرگانی و صادرات می‌شود و اقتصاد استان مازندران را تحت تأثیر خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد اسلامی در مراسم کلنگ زنی پروژه پل بزرگ پل سفید مازندران اظهار داشت :  امسال دو هزار کیلومتر از راه های روستایی در کشور آسفالت می شود که بر اساس نیازمندی و برنامه ریزی اداره کل راه و شهرسازی استانها مشخص شده است.

وی ادامه داد : محور سوادکوه اولین بزرگراهی که در مازندران احداث شده و چهار خطه شدن آن کامل شده و یکی از گلوگاه‌های مهم آن پل بزرگ پل سفید است و دارای اهمیت فراوانی است زیرا ترافیک بازندگی روزمره مردم پل سفید ادغام شده است.

اسلامی تصریح کرد : پل کابلی ۶۰۰ متری یک نماد عمرانی خواهد بود و در برنامه زمانبندی ۳۰ ماهه اجرا می‌شود و تمام تلاش ما در استان مازندران این است که گلوگاه‌ها در تمام محورهایی که به استان‌های شمالی منتهی می‌شود رفع شود.

وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد : تا پایان سال ۹۹ سه هزار کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد که یک رکورد در جهت محرومیت زدایی و کیفیت بخشی راه روستایی است.