فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله میلیاردی کالای قاچاق از یک منزل در شهرضا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: محموله تجهیزات پزشکی و گوشی های تلفن همراه خارجی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال از یک منزل مسکونی کشف شد.

وی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در بازرسی از یک باب منزل ،محموله بزرگی از تجهیزات پزشکی مخصوص ارتوپدی و 22 دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند خارجی که همگی فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی و قاچاق بودند، کشف کردند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه ارزش این محموله مکشوفه توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار داشت: در این خصوص مالک این منزل دستگیر و جهت اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح های ویژه و تلاش هوشمندانه ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان برای شناسایی دانه درشت های تهیه و توزیع کالای قاچاق گفت: یکی از موانع رونق تولید در کشور قاچاق کالا است و بنابر این نیروی انتظامی تمام امکانات و توان خود را برای مقابله با این پدیده به کار گرفته و از مردم عزیز هم می خواهیم که ما را در این امر یاری رسانند و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک در زمینه حمل، نگهداری و دپوی کالاهای خارجی موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به ماموران ما اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری و با متخلفان برخوردهای قانونی صورت بگیرد.