پاکدامن برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمدرضا پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ، در نشست کمیته ایثارگران دفاع مقدس هرمزگان ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه و عزاداری سرور و سالار شهیدان اظهار کرد: شرکت خانواده های شاهد و ایثارگر در مراسم رژه نیرو های مسلح و نواختن زنگ مقاومت در مدارس شاهد سراسر استان هرمزگان از شاخص ترین برنامه هاست.

وی افزود: مراسم مهمانی لاله ها، عطر افشانی قبور مطهر شهدای سراسر استان، تجلیل و تکریم خانواده های شهدا بخش دیگری از برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، برگزاری مسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی ویژه خانواده های معزز شاهد و ایثارگر و شرکت خانواده های شاهد و ایثارگر در نماز دشمن شکن جمعه را از دیگر برنامه ها ذکر کرد.

پاکدامن در ادامه بر ضرورت دفاع مقدس و رشادت های شهدا و ایثارگران به نسل آینده تأکید کرد و گفت: استفاده از تکنولوژی و امکانات روز دنیا برای به تصویر کشاندن مقاومت و ایثار رزمندگان اسلام امری ضروری است.

وی تصریح کرد: انتقال فرهنگ سالم، بالنده، رشد و تعالی را که شهدا از خود به یادگار گذاشته اند، از جمله مهمترین رسالت های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان است.