معاون عمرانی استاندار مازندران گفت:با توجه به اینکه در روزهای پایانی تابستان قرار داریم لذا می بایست آمادگی لازم جهت انجام اقدامات مناسب را داشته باشیم .

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی رازجویان در جلسه شورای ترافیک استان اظهار داشت: دستگاه های اجرایی مرتبط در راستای پیش گیری و کاهش حوادث احتمالی گام بردارند و اطلاع رسانی، شناسایی و آشکارسازی نقاط حادثه خیز را به عنوان راهبردهای مهم در حوزه ترافیک در دستور کار جدی خود قرار دهند .

وی در ادامه با اشاره به این که احداث و ایجاد علائم روشنایی در محور سوادکوه از جمله اقدامات خوب بوده است که اجرایی شده است، افزود: ترافیک طاقت فرسا در ورودی شهر قائمشهر برای مردم آزاردهنده می باشد و این معضل ترافیکی می بایست هرچه زودتر حل گردد و اقدامات عمرانی در محورها باید در کاهش ترافیک موثر باشد نه آن که مثل احداث پل روگذر در میدان جانبازان تاثیری در کاهش ترافیک نداشته باشد.

رازجویان تصریح کرد: در محدوده شهری و خارج از محدوده شهری استقرار و بساط کردن خودروهای مختلف از جمله خطراتی می باشد که منجر به تصادفات و حوادث دیگر می گردد که لذا می بایست در این راستا اقدامات لازم صورت گیرد تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری گردد.

وی اظهار داشت: شهرداری های استان در حوزه ترافیک نصب علائم تابلوهای ایمنی و خط کشی معابر خیابان ها می بایست کمک حال دستگاه های دیگر باشند تا در آستانه بازگشایی مدارس و روزهای پایانی تابستان شاهد معضلات گوناگون ترافیکی در شهرهای مختلف استان نباشیم‌ که در همین راستا می بایست تاکید کرد بازگشایی مدارس منجر به افزایش چند برابری ترافیک در شهرهای مختلف خواهد شد.