مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اردبیل گفت: اردبیل در برگزاری رویدادهای بین المللی زبانزد است و بسیاری از مسئولان این مهم را تایید کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل٬ بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: در این دوره از تور 16 تیم داخلی و خارجی حضور خواهند یافت که باید تلاش و جدیت بر این باشد تا بتوانیم میزبانی شایسته‌ای از این مسابقات در استان داشته باشیم.

وی افزود: از 16 تیم حاضر در  تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران آذربایجان 12 تیم خارجی و چهار تیم داخلی است که یک تیم از تیم‌های داخلی متعلق به استان اردبیل بوده که از شهرستان مشگین‌شهر در این تور حضور خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل دیگر تیم‌های داخلی این تور را شامل تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، سپاهان اصفهان و امید نیا مشهد دانست و بیان کرد: دو مرحله از تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران –آذربایجان در استان اردبیل برگزار خواهد شد که مقدمات لازم برای برگزاری این تور را به نحوی شایسته مهیا خواهیم کرد.

آقاخانی تصریح کرد: تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران –آذربایجان در روزهای 13 و 14 مهرماه در استان اردبیل حضور خواهند داشت و با هماهنگی‌های لازم اردبیل میزبانی مطلوبی از این دوره از تور بین‌المللی خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به تجربه میزبانی مطلوب و مناسب استان اردبیل از رویدادهای مهم ورزشی گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با تداوم هماهنگی و حمایت دستگاه‌های اجرایی امسال نیز بتوانیم میزبانی استان اردبیل را که زبانزد در میزبانی رویدادهای ورزشی بوده بهتر از گذشته به نمایش بگذاریم.