فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از ارسال پرونده متهم به قتل 4 نفر با استفاده از سیانور به دستگاه قضایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمدباقرسلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به ارسال پرونده متهم به قتل 4 نفر به دستگاه قضایی،  با بیان اینکه متهم اعتراف کرده است که با تهیه قرص سیانور ۴ نفر را به قتل رسانده است، اظهار کرد: متهم الف_ق،۳۷ ساله که مادر یک پسر دیگر هم است اعتراف کرده چون ۴ نفر مقتول در زمان بیماری پسر یک ساله‌ام در انتقال آن به بیمارستان و روند درمانش کوتاهی کردند از نظر من این افراد عاملان اصلی مرگ پسرم محسوب می‌شدند بنابراین تصمیم به قتل آنها گرفتم.

 

اعتراف زن، به قتل 4 نفر با استفاده از سیانور

وی با بیان اینکه متهمه همسر و زن برادر باردار خود را به قتل رسانده است، افزود: دوست این خانم قصد برداشتن قرص ژلوفن از کیف متهم را داشته که اشتباهی سیانور را برمی دارد و با خوردن آن دچار مسمومیت و مرگ می شود.

سلگی با بیان اینکه انگیزه مالی نیز در این قتل دخیل بوده است، عنوان کرد: فرضیه خودکشی مقتولان این پرونده به خاطر عذاب وجدان ناشی در تأخیر بیماری پسر یک ساله رد شده است.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه پرونده متهم به قتل به دستگاه قضایی ارسال شده است، اضافه کرد: مستندات و اعترافات متهم جمع آوری شده و ۲۰ روز دیگر جلسه دادگاه برگزار خواهد شد و متهمه اکنون در زندان ملایر بازداشت است.