مدیر عامل مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان گفت: بسته بندی نشان دهنده هویت و شخصیت یک محصول است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، زهرا اسحاقیان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه بسته بندی نشان دهنده هویت و شخصیت یک محصول بیان داشت:صنعت چاپ و بسته بندی به عنوان صنعت مادر به عنوان یکی از حلقه های اصلی زنجیره تامین کنندگان صنایع مختلف می باشد.

وی تصریح کرد: شکل و ظاهر بسته بندی یک محصول اولین چیزی است که در جذب خریدار نقشی تاثیر گذار دارد.

اسحاقیان افزود:مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان تلاش دارد تا در راستای رفع نیازهای صنایع مختلفی از جمله محصولات صنعتی ، لوازم خانگی، قطعات یدکی ، دارویی ، موادغذایی ، بهداشتی و آرایشی و ... و قطع وابستگی به واردات برداشته باشد.

مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان گفت: مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در استان اصفهان مفتخر به همکاری با معتبرترین برندهای ایرانی می باشد.

اسحاقیان اظهار داشت:مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با به کارگیری تجهیزات پیشرفته در صنعت چاپ افست شامل پلیت ستر هایدلبرگ در بخش لیتوگرافی، ماشین های چاپ افست هایبرید 5/4 ورق در بخش چاپ ، ماشین دایکات بوبست ماشین لب چسب اینترنشنال در بخش جعبه چسبانی ، ماشین پنجره چسبانی (ویندوپچ) ، یووی و سلفون، قادر است چرخه کاملی از خدمات مورد نیاز مشتریان در حوزه بسته بندی را ارایه نماید.

وی افزود: مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان به عنوان حامی رویداد بین المللی صنایع چاپ و بسته بندی در نمایشگاه IPAPحضور داشته و همچنین مفتخر به دریافت تندیس از همایش اقتصاد مقاومتی و جهاد ملی وزارت کشور و نیز حامی همایش چاپ و بسته بندی با رویکرد بازاریابی و صادرات اتاق بازرگانی می باشد.

اسحاقیان تصریح کرد:مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص در حوزه های طراحی تولید ، برنامه ریزی ، فنی مهندسی ، بازرگانی ، تحقیق و توسعه ، کنترل کیفی و … ضمن ارتقای کمی و کیفی در صنعت چاپ کشور توانایی انجام کلیه سفارشات عمومی و خاص مشتریان را دارا می باشد.

مدیر عامل مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان گفت: مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان افتخار دارد علی رغم مشکلات اقتصادی و موانع تولید توانسته است علاوه بر کار آفرینی بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارایه و رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید.