بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از ارائه خدمات به زائران خارجی در امامزاده سید صدرالدین(ع) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل اظهار داشت: تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی اندیشیده شده و 9 موکب از استان اردبیل در داخل و خارج از کشور در راستای ارائه خدمات و پذیرایی از زائران آماده خواهند بود.

وی با اشاره به این که پیش‌بینی می‌شود امسال تعداد زائران اربعین حسینی و میهمانان اردبیل نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری یابد افزود: به همین منظور انتظار می‌رود مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در راستای ارائه خدمات مطلوب به هم‌استانی‌ها نهایت همکاری را با ما داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل تصریح کرد: تلاش‌های انجام یافته در امر استقبال از میهمانان و زائران اربعین حسینی به صورت باشکوه و منظم انجام یافته است و ارائه خدمات به زائران با محوریت کمک‌های مردمی در دستور کار قرار گرفته و در راستای ارائه خدمات به زائران اتباع خارجی امامزاده سید صدرالدین(ع) میزبان خواهد بود.

ندایی تصریح کرد: در ارتباط با اسکان و پذیرایی از زائران نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته تا بدون هیچ مشکلی در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائران اقدام کرده و در این زمینه به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی مطرح است.

وی بیان کرد: 11 کارگروه و کمیته تخصصی برای برگزاری مراسم زائران اربعین حسینی در استان فعال است که در این زمینه ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی با هماهنگی و کمک‌های مردمی در دستور کار قرار گرفته و اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها