در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی برای پنجمین سال متوالی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان برای پنجمین سال متوالی در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در شاخص های عمومی در بین  دستگاههای اجرایی استان گردید.

هاشم امینی در پاسخ به  دلیل کسب موفقیت های  پیاپی در جشنواره شهید رجایی گفت:کسب رتبه برترشرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در شاخص های عمومی برای پنجمین سال متوالی ناشی از برخورداری نیروی انسانی متعهد و متخصص  می باشد

وی با بیان اینکه شرکت آبفا استان اصفهان در حالی در شاخص های عمومی و ازنگاه مردم نحوه ارائه خدمات مورد قبول واقع شدکه در شرایط محدودیت منابع مالی و آبی قرار داشتیم، خاطر نشان ساخت: در سال 97 شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان به دلیل وقوع بیش از یک دهه خشکسالی های پیاپی با محدودیت شدید منابع آبی مواجه بود اما با این وجود با استفاده از توان تخصصی منابع انسانی و تکنولوژی روز دنیا تامین پایدار آب شرب مردم درسطح استان انجام گرفت.

امینی توسعه خدمات شرکت آب وفاضلاب با توجه به تنگناهای مالی را یکی دیگر از عوامل کسب موفقیت در بیست ودومین جشنواره شهید رجایی برشمرد و عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به شرایط سخت تحریم ها  همچنان توسعه خدمات درسطح استان را در دستور کار قرار داده است بطوریکه در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری استان از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار هستند.

بیش از 70 درصد جمعیت استان اصفهان تحت پوشش شبکه فاضلاب است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ادامه داد:هم اکنون بیش از 70 درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار دارند که در این زمینه آبفا استان در کشور پیشتاز است.

امینی با اشاره به انتخاب دو نفر از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بعنوان برگزیده خدمت در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی گفت:آقایان احمدرضا صهبائی رئیس گروه مطالعات طرح های فاضلاب و جواد کاظمی مدیر آبفا فولادشهر بعنوان برگزیده گان خدمت با توجه عملکرد مطلوبی که در حوزه کاری خود داشتن انتخاب شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به انتخاب دونفر از مدیران آبفا بعنوان مدیران منتخب شهرستانها اشاره کرد و تصریح نمود: آقایان بستاکی مدیر آبفا مبارکه و دهقانی مدیرآبفا گلپایگان بعنوان مدیران منتخب شهرستانها  در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی انتخاب شدند که انتظار می رود این مدیران بی وفقه و با قوت  در سنگر خدمت رسانی به مردم بیش از پیش کوشا باشند. 

 به گزارش موج؛  شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی در سال 97 شامل هفت محور، اصلاح ساختار سازمانی ،توسعه دولت الکترونیک،مدیریت سرمایه انسانی ،شفافیت و مدیریت مالی،بهبود فضای کسب و کار ، ارتقای سلامت اداری ،مسئولیت پذیری و پاسخگویی ،استقرار نظام مدیریت عملکرد بوده است.

تیتر-شهیدرجایی