برای چندمین بار متوالی؛

در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی شرکت توزیع برق اصفهان برای چندمین بار توانست شایستگی خود را در تمام شاخص ها نشان دهد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شرکت توزیع برق اصفهان در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی برای چندمین بار توانست شایستگی خود را در تمام شاخص ها نشان دهد به طوری که در شاخص های اختصاصی گروه شرکت ها ،بانکها و بیمه ها جایگاه اول را به خود اختصاص داد و در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی بین کل دستگاههای اجرایی استان اصفهان جایگاه دوم را از آن خود کرد و از سوی استاند ار اصفهان مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت توزیع برق استان اصفهان همچنین در جمع شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه اول را در بین دستگاههای اجرایی استان اصفهان از آن خود کرد و شرکت آبفای استان اصفهان در شاخص های عمومی با احراز رتبه اول شایستگی خود را نشان داد.

مهمترین آیتم جشنواره شهید رجایی تعامل وتکریم و نوع رفتار بدنه اجرایی هر سازمان یا شرکت با مردم به عنوان ارباب ر جوع است که مجموعه صنعت آب و برق اصفهان توانست با تلاشها ،مهارتها آموزشها و شکیبایی ها در هر ساختار و زمینه ای به این مهم دست یابد.

گفتنی است؛ برگزیده خدمت بیست و دومین جشنواره شهید رجایی در شرکت توزیع برق اصفهان آقایان احمد نادعلی مدیر دفتر آموزش وبرنامه ریزی نیروی انسانی و حمید رضا آقایی معاون بهره برداری شرکت دراین جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها