نماینده ولی فقیه در کردستان خواستار ایجاد تفکر وحدت آفرین که امری مهم واساسی است، شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در جمع جهادگران بسیج سازندگی کردستان اظهار داشت: در بحث جهاد و جهادگری باید در جهت تبیین فرمایش مقام معظم رهبری گام برداریم چراکه کسانیکه در راه خدا جهاد کنند دارای اجر عظیمی نزد خداوند خواهند بود.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ارزش کار جهادی بالاست و جهادگران راه رسیدن به رستگاری ابدی را در پیش گرفته‌اند، افزود: باید از راههایی که برای رسیدن به خدا وجود دارد استفاده برد و با عبادت، بندگی، نماز و خدمت به مردم و غیره خود را به خدا نزدیکتر کرد.

وی خاطر نشان کرد: جهاد راه مقابله‌ و مبارزه است و گاهی این مهم در مقابله با دشمنان در برابر تحریم و گاهی به شکل جنگ تمدن‌ها که غربی‌ها آن را به راه انداخته‌اند، نمود می‌یابد.

نماینده ولی فقیه در کردستان خواستار ترویج و گسترش تفکر وحدت آفرین در جامعه شد و بیان کرد: ترویج روحیه جهادی در راستای ایجاد وحدت امری مهم و اساسی است و باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت‌الله حسینی شاهرودی عنوان کرد: امیدواریم در راستای کارهای جهادی توفیقات بیشتری شامل حال جهادگران شود و بتوانند با اقداماتی که انجام می‌دهند زمینه تحولات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را فراهم نمایند.

وی محرومین را نقطه ضعف مسوولان دانست و گفت: در طول چهل سال از گذر انقلاب اسلامی مسوولان به فکر رفع محرمیت و ریشه‌کنی فقر بوده‌اند و همچنان نیز این تفکر مورد توجه است و نیاز است برای رفع محرومیت و رفع کمبودها تلاش جهادی انجام شود.

وی انجام کار جهادی در راستای مبارزه با فساد را نیز مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: اگر انسان بتواند کاری انجام دهد باید شکرگذار خداوند باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: رفع محرومیت و کمبودها از دغدغه‌های مسوولان است و باید با کار جهادی و کمک نیروهای جهادی در این زمنه گام برداشت.