استاندار اصفهان اولویت دارترین موضوع در استان اصفهان مسئله آب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی  در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت با اشاره به اینکه اولویت دارترین موضوع در استان اصفهان آب است، گفت: تا آخر شهریور ماه سال جاری لاینینگ تونل سوم کوهرنگ به اتمام می رسد.

وی بیان داشت: کشور به علت تحریم های استکبار جهانی در شرایط حساسی است ، امروز استکبار در صدد تحریم شرکت به شرکت است و نه دولت به دولت.

 رضایی افزود: در شرایط اقتصاد کنونی کشور دولتمردان به دنبال برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی قشر ضعیف جامعه هستند که به لطف خدا و با تدابیر انجام شده قدم‌های مثبتی هم در این زمینه برداشته شده است.

افتتاح 1734 پروژه در هفته دولت در استان اصفهان

مقام ارشد استان گفت: امسال در هفته دولت ۱۷۳۴ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۹۳۰ میلیارد تومان در استان اصفهان افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

وی تصریح کرد: بیشترین پروژه در شهرستان اصفهان با ۴۷۳ پروژه و سپس شهرستان کاشان با 106  پروژه و تیروان کرون با 100 پروژه در مرتبه بعد می باشد.

رضایی همچنین با اشاره به توزیع گوشت در استان گفت: با پیگیرهایی که انجام شده است  ۳۰۰ تا۴۰۰ تن گوشت برای ایام محرم و صفر و تامین گوشت هیئت ها و نذورات مردم وارد استان می شود.

استاندار اصفهان در ارتباط با مقابله با بیماری سالک در استان نیز بیان داشت: برای اولین بار ردیف بودجه  برای بیماری سالک در نظر گرفته شده است  که در این زمینه باید توسط مسؤولین مربوطه در دانشگاه علوم پزشکی  پیگیری های لازم انجام شود.