موج

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده:

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مدیران دستگا های اجرایی در استان، باید هزینه های زائد دولت را کاهش دهند تا بتوانیم اداره ای منسجم تر و جامعه ای پویا داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان، در مراسم ادای احترام استاندار هرمزگان و مدیران دستگاه های اجرایی استان  به مقام والای شهیدان در گلزار شهدا، ضمن اشاره به شروع هفته دولت، اذعان داشت: برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی زمان محدود است، علی رغم تحریم هایی که وجود دارد پروژه های هفته، دولت نشان از چرخیدن چرخ تولید و اقتصاد کشور است.

حجت الاسلام عبادی زاده با بیان این که؛ علی رغم تحریم های صورت گرفته علیه کشور، ما می بینیم که دشمن نتوانسته است چرخ پیشرفت و تولید ایران اسلامی را از کار بیاندازد و آن را متوقف کند، گفت: این انقلاب هرگز متوقف نخواهد شد و گام های  انقلاب به مراتب موفق تر از گام دوم انقلاب است.

امام جمعه بندرعباس خطاب به مدیران اجرایی استان، اذعان داشت: مسئله شتاب و سرعت را در برنامه داشته باشید و هزینه های دولت را کاهش دهید تا بتوانیم اداره ای منسجم تر و جامعه ای پویا داشته باشیم.

وی با تاکید بر مدیریت هزینه ها در دستگاه های اجرایی، تصریح کرد: مدیران باید تلاش کنند هزینه های دولت را کاهش دهند.

نماینده ولی فقیه در بندرعباس در این خصوص تاکید کرد: در شرایط امروز نمی‌توان با افزایش هزینه، کنترل امور را در دست گرفت و به سمت دولتی چابک حرکت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در پایان اضافه کرد: باید با وحدت، مشکلات جامعه را حل کنیم و برای رسیدن یه آینده ای روشن  تلاش کنیم.

وی افزود: دشمن، از همدلی و همراهی مردم احساس یاس و نا امیدی خواهد کرد و می‌داند که با وجود اتحاد و همراهی مرم، تحریم ها کاری از پیش نخواهند برد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها