رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 32 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هفنه دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیان کرد: در هفته دولت 23 پروژه با سرمایه گذاری بیش از سه هزار و 167 میلیارد ریال و  اشتغال یک هزار و 481 نفر افتتاح می شود.

وی در ادامه افزود : در این هفته آغاز عملیات اجرایی 6  پروژه  با سرمایه گذاری بیش از یک هزار و 994 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 159 نفر به زمین زده خواهد شد.

وی اعلام کرد: با پیگیری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یک واحد صنعتی با سرمایه بیش از شش میلیارد ریال احیاء شد که زمینه اشتغال 7 نفر به صورت مستقیم  مهیا شده است.

قاسمی از مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی سخن گفت و اظهار داشت:  واحد صنعتی معماران تجارت آفتاب با سرمایه 170 میلیارد ریال در طرح مسئولیت های اجتماعی استان شرکت کرده و در هفته دولت یک مدرسه در شهرستان میناب افتتاح و  عملیات اجرایی یک مدرسه در اولین روز از هفته دولت در بندرعباس آغاز خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد : تعداد کل پروژه های صنعتی، معدنی و تجاری هرمزگان که  هفته دولت افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد، 32 مورد  با سرمایه گذاری بیش از پنچ هزار و 338 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم بیش از یک هزار و 647 نفر خواهد بود.