سردار سلیمانی در مراسم سالروز شکست حصر پاوه گفت: حادثه پاوه محدود به جغرافیای پاوه نیست، بلکه رویدادی بزرگ به وسعت جهان اسلام بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه فرهنگ مقاومت در شکست حصر پاوه، راه پیروزی ملت‌های اسلامی به شمار می‌رود، ابراز داشت: شکست حصر پاوه به‌عنوان نقطه برجسته فرهنگ و گفتمان مقاومت یادکرد که با کمک سه ضلع رهبری امام (ره)، مردم و مدافعان رقم خورد.

وی با تأکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی پایان سال‌های متمادی مداخلات، چپاول، وحشی‌گری و استثمار علیه ملت‌های مسلمان بود، خاطرنشان ساخت: امروز فرهنگ مقاومت پاوه با تفکر و گفتمان راه پیروزی ملت‌های اسلامی محسوب می‌شود و به یک گفتمان انسان‌ساز و عدالت ساز تبدیل‌شده است.

سلیمانی اقتدار امروز ایران را در عرصه‌های دفاعی و امنیتی و هم‌چنین بخش‌های علمی و فناوری مثال‌زدنی و کم‌نظیر همچون زمان شکست حصر پاوه برشمرد و خاطرنشان ساخت: در بعد اقتصادی نیز علی‌رغم تحریم‌های دشمنان و اینکه به دنبال راه انداختن جنگ تمام‌عیار اقتصادی علیه ایران هستند، اما با استفاده از توانمندی‌های داخل کشور در برابر این هجمه و تحریم‌ها ایستاده‌ایم.