دبیر سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از اکران فیلم های جشنواره کودک و نوجوان درسینماهای 30 استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا تابش گفت: همزمان با برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان، سینماهای 30 استان کشور برای اکران فیلم های این دوره از جشنواره کودک  اختصاص یافته است.

وی افزود: بر این اساس استان های آذربایجان شرقی با سینما ستاره باران، استان آذربایجان غربی با سالن وحدت، استان اردبیل با سینما انقلاب، ایلام با سینما فرهنگ، البرز با 5 سالن پردیس اکو مال، بوشهر با سینما آوینی، تهران - اسلامشهر با سینما پردیس فجر، چهار محال و بختیاری با سینما غدیر شهرکرد، خراسان رضوی با سینما سیمرغ، خراسان شمالی با پردیس گلشن 2، خراسان جنوبی(قائن) با سینما پارک میزبان اکران فیلم های این دوره از این رویداد بزرگ فرهنگی در کشور هستند.

همچنین فیلم های جشنواره سی و دوم کودک در استان های خوزستان با سینما هلال اهواز، زنجان با سینما روشا، سمنان با سینما ابریشم گرمسار، با سیستان و بلوچستان با سینما هلال، فارس با  سالن زرد مجتمع خلیج فارس، قم در سالن کانون پرورش فکری، قزوین در سینما مهتاب، کردستان با سینما فروردین سندج اکران می شود.

علاقه مندان به سینما برای اطلاع از دیگر سینماهای ویژه  اکران فیلم های جشنواره کودک می توانند به پایگاه اطلاع رسانی https://icff.ir/ مراجعه کنند.

گفتنی است؛ سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان 28 مرداد تا 4 شهریور به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.