رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت:در حال حاضر خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم در عرصه‌های سایبری نقش ایفا می‌کنند و رسانه به عنوان قلب و چشم جبهه جنگ نرم است که باید خبرنگاران در این عرصه فعال باشند.

  سرهنگ علی لطفی رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل، اردبیل ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر و تشکر از خبرنگاران اظهار داشت: در طول هشت سال دوران دفاع مقدس رزمندگان و ایثارگران ما بدون هیچ امکانات خاصی توانستند در مقابل ابر قدرت‌های جهان ایستاده و وجبی از خاک ایران اسلامی را به دشمنان ندادند اما دشمنان هم‌اکنون در عرصه‌های سایبری اقدامات خود را پیش می‌برند.

وی خبرنگاران را افسران جنگ نرم دانست و افزود: در حال حاضر خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم در عرصه‌های سایبری نقش ایفا می‌کنند و رسانه به عنوان قلب و چشم جبهه جنگ نرم است که باید خبرنگاران در این عرصه فعال باشند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان ایران اسلامی تحریم‌ها و توطئه‌هایی در حوزه‌های مختلفی اعم از اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و رسانه ای را برعلیه مردم ایران اسلامی ایجاد می‌کنند که خبرنگاران در مقابل آن نقش خطیری ایفا می‌کنند که باید قدردان خبرنگاران باشیم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در سازماندهی منطقه موفق عمل کرده است اظهار کرد: ایران اسلامی در سازماندهی منطقه موفق عمل کرده است و همواره برای هویت بخشی به کشورهای اسلامی نیز تلاش کرده‌ایم که موفق بوده‌ایم و دشمنان ایران اسلامی نیز در مقابل آن در عرصه‌های سایبری ورود کرده است که همواره شکست می‌خورد.